Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (564 entries)

en: %s item | %s items
cs_CZ[0]: %s položka

en: (Example) The source URL is your old or original URL
cs_CZ: (Příklad) Zdrojová adresa URL je vaše stará nebo původní adresa URL

en: (Example) The target URL is the new URL
cs_CZ: (Příklad) Cílová adresa URL je nová adresa URL

en: (IP logging level)
cs_CZ: (úroveň protokolování IP)

en: (time to keep logs for)
cs_CZ: (čas pro uchovávání protokolů)

en: 301 - Moved Permanently
cs_CZ: 301 - Trvale přesunuto

en: 302 - Found
cs_CZ: 302 - Nalezeno

en: 307 - Temporary Redirect
cs_CZ: 307 - Dočasné přesměrování

en: 308 - Permanent Redirect
cs_CZ: 308 - Trvalé přesměrování

en: 401 - Unauthorized
cs_CZ: 401 - Neoprávněné

en: 404 - Not Found
cs_CZ: 404 - Nenalezeno

en: 404 Logs
cs_CZ: Záznamy 404

en: 404 deleted
cs_CZ: 404 smazáno

en: 404 errors
cs_CZ: Chyby 404

en: 410 - Gone
cs_CZ: 410 - Pryč

en: 451 - Unavailable For Legal Reasons
cs_CZ: 451 - Nedostupné z právních důvodů

en: 500 - Internal Server Error
cs_CZ: 500 - Vnitřní chyba serveru

en: 501 - Not implemented
cs_CZ: 501 - Není implementováno

en: <code>Redirectioni10n</code> is not defined. This usually means another plugin is blocking Redirection from loading. Please disable all plugins and try again.
cs_CZ: <code>Přesměrováníi10n</code> není definováno. To obvykle znamená, že jiný zásuvný modul blokuje načítání přesměrování. Vypněte prosím všechny pluginy a zkuste to znovu.

en: A database upgrade is in progress. Please continue to finish.
cs_CZ: Probíhá aktualizace databáze. Pokračujte prosím v dokončení.

en: A day
cs_CZ: Den

en: A loop was detected and the upgrade has been stopped. This usually indicates {{support}}your site is cached{{/support}} and database changes are not being saved.
cs_CZ: Byla zjištěna smyčka a aktualizace byla zastavena. To obvykle znamená, že {{podpora}}vaše stránky jsou uloženy v mezipaměti{{/support}} a změny v databázi se neukládají.

en: A month
cs_CZ: Měsíc

en: A security plugin (e.g Wordfence)
cs_CZ: Zásuvný modul zabezpečení (např. Wordfence)

en: A security plugin or firewall is blocking access. You will need to whitelist the REST API.
cs_CZ: Přístup blokuje bezpečnostní zásuvný modul nebo brána firewall. Budete muset vytvořit bílou listinu rozhraní REST API.

en: A server firewall or other server configuration (e.g OVH)
cs_CZ: Firewall serveru nebo jiná konfigurace serveru (např. OVH).

en: A simple redirect involves setting a {{strong}}source URL{{/strong}} (the old URL) and a {{strong}}target URL{{/strong}} (the new URL). Here's an example:
cs_CZ: Jednoduché přesměrování zahrnuje nastavení {{strong}}zdrojové adresy URL{{/strong}}. (stará adresa URL) a {{strong}}cílovou adresu URL{{/strong}}. (nová adresa URL). Zde je příklad:

en: A site alias is another domain that you want to be redirected to this site. For example, an old domain, or a subdomain. This will redirect all URLs, including WordPress login and admin.
cs_CZ: Alias webu je jiná doména, která má být přesměrována na tento web. Jedná se například o starou doménu nebo subdoménu. Tím dojde k přesměrování všech adres URL, včetně přihlašovacích a správcovských adres WordPressu.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection log RSS (leave blank to auto-generate)
cs_CZ: Jedinečný token umožňující čtečkám kanálů přístup k RSS záznamu Redirection (pro automatické generování ponechte prázdné).

en: A week
cs_CZ: Týden

en: Accept Language
cs_CZ: Přijmout jazyk

en: Action Type
cs_CZ: Typ akce

en: Actions applied to all selected items
cs_CZ: Akce aplikované na všechny vybrané položky

en: Actions applied to everything that matches current filter
cs_CZ: Akce aplikované na vše, co odpovídá aktuálnímu filtru

en: Add Alias
cs_CZ: Vytvořit alias

en: Add CORS Presets
cs_CZ: Přidat předvolby CORS

en: Add File
cs_CZ: Přidat soubor

en: Add Group
cs_CZ: Přidat skupinu

en: Add Header
cs_CZ: Vytvořit hlavičku

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add Redirect
cs_CZ: Přidat přesměrování

en: Add Security Presets
cs_CZ: Přidat předvolby zabezpečení

en: Add new redirection
cs_CZ: Přidat nové přesměrování

en: Add www to domain - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}
cs_CZ: Přidání www do domény - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteWWW)s{{/code}}

en: Agent Info
cs_CZ: Informace o agentovi

en: Aliased Domain
cs_CZ: Aliasovaná doména

en: All
cs_CZ: Všechny

en: All groups
cs_CZ: Všechny skupiny

en: All imports will be appended to the current database - nothing is merged.
cs_CZ: Všechny importy se připojí k aktuální databázi - nic se nesloučí.

en: All redirects have a valid group
cs_CZ: Všechna přesměrování mají platnou skupinu

en: All tables present
cs_CZ: Všechny tabulky jsou přítomny

en: Also check if your browser is able to load <code>redirection.js</code>:
cs_CZ: Zkontrolujte také, zda je váš prohlížeč schopen načíst soubor <code>redirection.js</code>:

en: An hour
cs_CZ: Hodinu

en: An unknown error occurred.
cs_CZ: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
cs_CZ: Hodnoty kotvy se na server neodesílají a nelze je přesměrovat.

en: Anonymize IP (mask last part)
cs_CZ: Anonymizace IP (maskování poslední části)

en: Apache redirects
cs_CZ: Přesměrování Apache

en: Applies to all redirections unless you configure them otherwise.
cs_CZ: Platí pro všechna přesměrování, pokud je nenakonfigurujete jinak.

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Apply To All
cs_CZ: Aplikovat na všechno

en: Are you sure you want to delete the selected items?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit vybrané položky?

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete the selected items?
cs_CZ[0]: Opravdu chcete tuto položku odstranit?
cs_CZ[1]: Opravdu chcete tyto položky odstranit?
cs_CZ[2]: Opravdu chcete tyto položky odstranit?

en: Are you sure you want to import from %s?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete importovat z %s?

en: Area
cs_CZ: Oblast

en: Auto-generate URL
cs_CZ: Automatické generování URL

en: Automatic Install
cs_CZ: Automatická instalace

en: Automatic Upgrade
cs_CZ: Automatická aktualizace

en: Bad data
cs_CZ: Špatná data

en: Basic Setup
cs_CZ: Základní nastavení

en: Block IP
cs_CZ: Blokovat IP

en: Browser
cs_CZ: Prohlížeč

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Bulk Actions (all)
cs_CZ: Hromadné akce (vše)

en: CSV does not include all information, and everything is imported/exported as "URL only" matches. Use the JSON format for a full set of data.
cs_CZ: CSV neobsahuje všechny informace a vše je importováno/exportováno jako "pouze URL" shody. Pro úplnou sadu údajů použijte formát JSON.

en: Cached Redirection detected
cs_CZ: Zjištěno přesměrování do mezipaměti

en: Caching software (e.g Cloudflare)
cs_CZ: Software pro ukládání do mezipaměti (např. Cloudflare)

en: Can you access your {{api}}REST API{{/api}} without it redirecting? If not then you will need to fix any issues.
cs_CZ: Můžete přistupovat k vašemu {{api}}REST API{{/api}} bez přesměrování? Pokud ne, budete muset všechny problémy opravit.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot connect to the server to determine the redirect status.
cs_CZ: Nelze se připojit k serveru a zjistit stav přesměrování.

en: Canonical Settings
cs_CZ: Nastavení kanonického kódu

en: Capture HTTP header information with logs (except cookies). It may include user information, and could increase your log size.
cs_CZ: Zachycení informací o hlavičkách HTTP pomocí protokolů (kromě souborů cookie). Mohou obsahovat informace o uživateli a mohly by zvětšit velikost protokolu.

en: Case insensitive matches (i.e. {{code}}/Exciting-Post{{/code}} will match {{code}}/exciting-post{{/code}})
cs_CZ: Shoda nerozlišující velká a malá písmena (tj. {{code}}/Exciting-Post{{/code}} bude odpovídat {{code}}/exciting-post{{/code}}).

en: Check
cs_CZ: Zkontrolovat

en: Check Again
cs_CZ: Znova zkontrolovat

en: Check Redirect
cs_CZ: Zkontrolovat přesměrování

en: Check a URL is being redirected
cs_CZ: Zkontrolujte, zda je přesměrována adresa URL

en: Check redirect for: {{code}}%s{{/code}}
cs_CZ: Zkontrolujte přesměrování pro: {{code}}%s{{/code}}

en: Check your {{link}}Site Health{{/link}} and fix any issues.
cs_CZ: Zkontrolujte {{odkaz}}Site Health{{/link}} a opravte případné problémy.

en: City
cs_CZ: Město

en: Click "Complete Upgrade" when finished.
cs_CZ: Po dokončení klikněte na tlačítko "Dokončit aktualizaci".

en: Click "Finished! 🎉" when finished.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "Dokončeno! 🎉" po dokončení.

en: Click 'Add File' or drag and drop here.
cs_CZ: Klikněte na 'Přidat soubor' nebo sem přetáhněte soubor.

en: Click the "Upgrade Database" button to automatically upgrade the database.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko "Aktualizovat databázi" dojde k automatické aktualizaci databáze.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Comma separated list of languages to match against (i.e. da, en-GB)
cs_CZ: Seznam jazyků oddělených čárkou, podle kterých se má porovnávat (tj. da, cs-GB)

en: Compact Display
cs_CZ: Kompaktní zobrazení

en: Complete Upgrade
cs_CZ: Dokončení aktualizace

en: Complete data (JSON)
cs_CZ: Kompletní data (JSON)

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Continue Setup
cs_CZ: Pokračovat v nastavení

en: Cookie
cs_CZ: Soubor cookie

en: Cookie name
cs_CZ: Název souboru cookie

en: Cookie value
cs_CZ: Hodnota souboru cookie

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Create An Issue
cs_CZ: Vytvoření problému

en: Create Issue
cs_CZ: Vytvořit problém

en: Create associated redirect (added to end of URL)
cs_CZ: Vytvoření přidruženého přesměrování (přidáno na konec adresy URL)

en: Create basic data
cs_CZ: Vytvořte základní data

en: Current API
cs_CZ: Aktuální API

en: Current Page
cs_CZ: Aktuální stránka

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Display
cs_CZ: Vlastní zobrazení

en: Custom Header
cs_CZ: Vlastní hlavička

en: Database problem
cs_CZ: Problém s databází

en: Database tables
cs_CZ: Tabulky databáze

en: Database version
cs_CZ: Verze databáze

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Debug Information
cs_CZ: Informace o ladění

en: Default REST API
cs_CZ: Výchozí rozhraní REST API

en: Default URL settings
cs_CZ: Výchozí nastavení URL

en: Default WordPress "old slugs"
cs_CZ: Výchozí "staré zásuvné moduly" WordPressu

en: Default query matching
cs_CZ: Výchozí porovnávání dotazů

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Delete Log Entries
cs_CZ: Odstranit záznamy protokolu

en: Delete Redirection
cs_CZ: Odstranit přesměrování

en: Delete logs for these entries
cs_CZ: Odstranění protokolů pro tyto položky

en: Delete logs for this entry
cs_CZ: Smazat protokoly pro tuto položku

en: Delete the plugin - are you sure?
cs_CZ: Smazání pluginu - jste si jisti?

en: Deleting the plugin will remove all your redirections, logs, and settings. Do this if you want to remove the plugin for good, or if you want to reset the plugin.
cs_CZ: Odstranění pluginu odstraní všechna vaše přesměrování, protokoly a nastavení. Udělejte to, pokud chcete zásuvný modul odstranit nadobro, nebo pokud chcete zásuvný modul resetovat.

en: Describe the purpose of this redirect (optional)
cs_CZ: Popište účel tohoto přesměrování (volitelné)

en: Device
cs_CZ: Zařízení

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disabled! Detected PHP %1$s, need PHP %2$s+
cs_CZ: Vypnuto! Zjištěno PHP %1$s, je třeba PHP %2$s+

en: Display All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Do not change unless advised to do so!
cs_CZ: Neměňte, pokud vám to není doporučeno!

en: Do nothing (ignore)
cs_CZ: Nedělat nic (ignorovat)

en: Domain
cs_CZ: Doména

en: Don't set a preferred domain - {{code}}%(site)s{{/code}}
cs_CZ: Nenastavovat preferovanou doménu - {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Double-check the file is the correct format!
cs_CZ: Překontrolujte, zda je soubor ve správném formátu!

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Email
cs_CZ: Pošlete e-mail na adresu

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enter IP addresses (one per line)
cs_CZ: Zadejte IP adresy (jedna na řádek)

en: Enter full URL, including http:// or https://
cs_CZ: Zadejte úplnou adresu URL, včetně http:// nebo https://

en: Enter role or capability value
cs_CZ: Zadejte hodnotu role nebo schopnosti

en: Enter server URL to match against
cs_CZ: Zadejte adresu URL serveru, se kterou chcete porovnat

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error (404)
cs_CZ: Chyba (404)

en: Everything
cs_CZ: Vše

en: Exact - matches the query parameters exactly defined in your source, in any order
cs_CZ: Exact - odpovídá přesně parametrům dotazu definovaným ve vašem zdroji, v libovolném pořadí

en: Exact Query
cs_CZ: Přesný dotaz

en: Exact match
cs_CZ: Přesná shoda

en: Exact match all parameters in any order
cs_CZ: Přesná shoda všech parametrů v libovolném pořadí

en: Exclude from logs
cs_CZ: Vyloučit z protokolů

en: Expected
cs_CZ: Očekávané

en: Export 404
cs_CZ: Exportovat 404

en: Export redirect
cs_CZ: Exportovat přesměrování

en: Export to CSV, Apache .htaccess, Nginx, or Redirection JSON. The JSON format contains full information, and other formats contain partial information appropriate to the format.
cs_CZ: Export do CSV, Apache .htaccess, Nginx nebo JSON Přesměrování. Formát JSON obsahuje úplné informace a ostatní formáty obsahují částečné informace odpovídající danému formátu.

en: Feed Readers
cs_CZ: Čtečky krmiv

en: File selected
cs_CZ: Vybraný soubor

en: Filter Name
cs_CZ: Název filtru

en: Filter by IP
cs_CZ: Filtrování podle IP

en: Filter on: %(type)s
cs_CZ: Filtrovat na: %(type)s

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Finish Setup
cs_CZ: Dokončit nastavení

en: Finished importing
cs_CZ: Dokončeno importování

en: Finished! 🎉
cs_CZ: Dokončeno! 🎉

en: First page
cs_CZ: První stránka

en: First you will be asked a few questions, and then Redirection will set up your database.
cs_CZ: Nejprve budete dotázáni na několik otázek a poté Redirection nastaví vaši databázi.

en: For example "/amp"
cs_CZ: Například "/amp"

en: Force a redirect from HTTP to HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}
cs_CZ: Vynucení přesměrování z HTTP na HTTPS - {{code}}%(site)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(siteHTTPS)s{{/code}}

en: Forever
cs_CZ: Navždy

en: Found
cs_CZ: Nalezeno

en: Full IP logging
cs_CZ: Úplné protokolování IP

en: Full documentation can be found on the {{link}}Redirection website.{{/link}}
cs_CZ: Úplnou dokumentaci najdete na webu {{link}}Přesměrování.{{/link}}

en: Full documentation for Redirection can be found at {{site}}https://redirection.me{{/site}}. If you have a problem please check the {{faq}}FAQ{{/faq}} first.
cs_CZ: Úplnou dokumentaci k přesměrování naleznete na {{site}}https://redirection.me{{/site}}. Pokud máte problém, podívejte se nejprve na {{faq}}FAQ{{/faq}}.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Geo IP Error
cs_CZ: Geo IP Chyba

en: Geo Info
cs_CZ: Geografické informace

en: Geo Location
cs_CZ: Geografická poloha

en: Go back
cs_CZ: Přejít zpět

en: Good
cs_CZ: V pořádku

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group by IP
cs_CZ: Seskupit podle IP

en: Group by URL
cs_CZ: Seskupit podle adresy URL

en: Group by user agent
cs_CZ: Seskupení podle agenta uživatele

en: Group saved
cs_CZ: Uložená skupina

en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: HTTP Header
cs_CZ: Hlavička HTTP

en: HTTP Headers
cs_CZ: Hlavičky HTTP

en: HTTP Status Code
cs_CZ: Stavový kód HTTP

en: HTTP code
cs_CZ: Kód HTTP

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Header name
cs_CZ: Název hlavičky

en: Header value
cs_CZ: Hodnota hlavičky

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Hits
cs_CZ: Zobrazení

en: How Redirection uses the REST API - don't change unless necessary
cs_CZ: Jak přesměrování používá rozhraní REST API - neměňte, pokud to není nutné

en: How do I use this plugin?
cs_CZ: Jak tento zásuvný modul používat?

en: How long to cache redirected 301 URLs (via "Expires" HTTP header)
cs_CZ: Jak dlouho se mají přesměrované adresy URL 301 ukládat do mezipaměti (prostřednictvím hlavičky HTTP "Expires").

en: I need support!
cs_CZ: Potřebuji podporu!

en: I'd like to support some more.
cs_CZ: Rád bych podporoval ještě další.

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
cs_CZ: Jsem milý člověk a podpořil jsem vývoj tohoto pluginu

en: IP Headers
cs_CZ: Záhlaví IP

en: IP Logging
cs_CZ: Protokolování IP

en: If that did not help then {{strong}}create an issue{{/strong}} or send it in an {{strong}}email{{/strong}}.
cs_CZ: Pokud to nepomohlo, {{strong}}založte problém{{/strong}} nebo jej pošlete v {{strong}}emailu{{/strong}}.

en: If that doesn't help, open your browser's error console and create a {{link}}new issue{{/link}} with the details.
cs_CZ: Pokud to nepomůže, otevřete chybovou konzolu prohlížeče a vytvořte {{odkaz}}nový problém{{/link}} s podrobnostmi.

en: If the magic button doesn't work then you should read the error and see if you can fix it manually, otherwise follow the 'Need help' section below.
cs_CZ: Pokud kouzelné tlačítko nefunguje, měli byste si přečíst chybu a zjistit, zda ji můžete opravit ručně, jinak postupujte podle níže uvedené části "Potřebujete pomoc".

en: If you are using WordPress 5.2 or newer then look at your {{link}}Site Health{{/link}} and resolve any issues.
cs_CZ: Pokud používáte WordPress 5.2 nebo novější, podívejte se na {{odkaz}}Site Health{{/link}} a vyřešte případné problémy.

en: If you are using a caching system such as Cloudflare then please read this:
cs_CZ: Pokud používáte systém ukládání do mezipaměti, jako je Cloudflare, přečtěte si tento návod:

en: If you are using a page caching plugin or service (CloudFlare, OVH, etc) then you can also try clearing that cache.
cs_CZ: Pokud používáte nějaký plugin nebo službu pro ukládání stránek do mezipaměti (CloudFlare, OVH atd.), můžete také zkusit vymazat tuto mezipaměť.

en: If you change the permalink in a post or page then Redirection can automatically create a redirect for you.
cs_CZ: Pokud změníte trvalý odkaz v příspěvku nebo na stránce, může přesměrování automaticky vytvořit přesměrování za vás.

en: If you do experience a problem then please consult your plugin documentation, or try contacting your host support. This is generally {{link}}not a problem caused by Redirection{{/link}}.
cs_CZ: Pokud se vyskytne problém, pak se prosím podívejte do dokumentace k zásuvnému modulu nebo zkuste kontaktovat podporu hostitele. Obecně se nejedná o {{odkaz}}problém způsobený přesměrováním{{/link}}.

en: If you do not complete the manual install you will be returned here.
cs_CZ: Pokud nedokončíte ruční instalaci, budete vráceni sem.

en: If you think Redirection is at fault then create an issue.
cs_CZ: Pokud se domníváte, že je na vině přesměrování, vytvořte problém.

en: If you want to redirect everything please use a site relocation or alias from the Site page.
cs_CZ: Pokud chcete přesměrovat všechno, použijte přesměrování webu nebo alias ze stránky Web.

en: If you want to report a bug please read the {{report}}Reporting Bugs{{/report}} guide.
cs_CZ: Pokud chcete nahlásit chybu, přečtěte si prosím příručku {{report}}Hlášení chyb{{/report}}.

en: If you want to submit information that you don't want in a public repository then send it directly via {{email}}email{{/email}} - include as much information as you can!
cs_CZ: Pokud chcete odeslat informace, které nechcete ve veřejném úložišti, pošlete je přímo prostřednictvím {{email}}email{{/email}}. - Uveďte co nejvíce informací!

en: If you want to {{support}}ask for support{{/support}} please include these details:
cs_CZ: Pokud chcete {{podpora}}požádat o podporu{{/support}}, uveďte prosím tyto údaje:

en: If your site needs special database permissions, or you would rather do it yourself, you can manually run the following SQL.
cs_CZ: Pokud váš web potřebuje speciální databázová oprávnění nebo byste to raději udělali sami, můžete ručně spustit následující SQL.

en: Ignore & Pass Query
cs_CZ: Ignorovat a předat dotaz

en: Ignore & pass parameters to the target
cs_CZ: Ignorovat a předat parametry cíli

en: Ignore - as exact, but ignores any query parameters not in your source
cs_CZ: Ignorovat - jako přesný, ale ignoruje všechny parametry dotazu, které nejsou ve zdroji.

en: Ignore Case
cs_CZ: Ignorovat případ

en: Ignore Query
cs_CZ: Ignorovat dotaz

en: Ignore Slash
cs_CZ: Ignorovat lomítko

en: Ignore URL
cs_CZ: Ignorovat URL

en: Ignore all parameters
cs_CZ: Ignorovat všechny parametry

en: Ignore all query parameters
cs_CZ: Ignorovat všechny parametry dotazu

en: Ignore and pass all query parameters
cs_CZ: Ignorovat a předat všechny parametry dotazu

en: Ignore trailing slashes (i.e. {{code}}/exciting-post/{{/code}} will match {{code}}/exciting-post{{/code}})
cs_CZ: Ignorovat koncové lomítko (tj. {{code}}/exciting-post/{{/code}} bude odpovídat {{code}}/exciting-post{{/code}}).

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import Existing Redirects
cs_CZ: Importovat existující přesměrování

en: Import a CSV, .htaccess, or JSON file.
cs_CZ: Importovat soubor CSV, .htaccess nebo JSON.

en: Import from %s
cs_CZ: Importovat z %s

en: Import to group
cs_CZ: Import do skupiny

en: Import/Export
cs_CZ: Import/export

en: Importing
cs_CZ: Importování

en: Importing existing redirects from WordPress or other plugins is a good way to get started with Redirection. Check each set of redirects you wish to import.
cs_CZ: Import existujících přesměrování z WordPressu a ostatních pluginů je dobrá cesta jak začít s pluginem Redirection. Označte každý soubor přesměrování, který si přejete importovat.

en: Include these details in your report along with a description of what you were doing and a screenshot.
cs_CZ: Tyto údaje uveďte do hlášení spolu s popisem toho, co jste dělali, a snímkem obrazovky.

en: Install Redirection tables
cs_CZ: Nainstalujte tabulky přesměrování

en: Insufficient database permissions detected. Please give your database user appropriate permissions.
cs_CZ: Zjištěna nedostatečná oprávnění k databázi. Přidělte prosím uživateli databáze odpovídající oprávnění.

en: Keep a log of all redirects and 404 errors.
cs_CZ: Uchovávejte protokoly všech přesměrování a chyb 404.

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Last Access
cs_CZ: Poslední přístup

en: Last Accessed
cs_CZ: Poslední přístup

en: Last page
cs_CZ: Poslední stránka

en: Leaving before the process has completed may cause problems.
cs_CZ: Odchod před dokončením procesu může způsobit problémy.

en: Libraries
cs_CZ: Knihovny

en: Loading, please wait...
cs_CZ: Načítá se, vyčkejte prosím...

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Log
cs_CZ: Protokol

en: Log "external" redirects - those not from Redirection. This can increase your log size and contains no user information.
cs_CZ: Zaznamenává "externí" přesměrování - ta, která nejsou z přesměrování. Může zvýšit velikost protokolu a neobsahuje žádné informace o uživateli.

en: Log deleted
cs_CZ: Protokol odstraněn

en: Log entries (%d max)
cs_CZ: Záznamy v protokolu (%d max)

en: Log out, clear your browser cache, and log in again - your browser has cached an old session.
cs_CZ: Odhlaste se, vymažte mezipaměť prohlížeče a znovu se přihlaste - prohlížeč si uložil do mezipaměti starou relaci.

en: Logged In
cs_CZ: Přihlášený

en: Logged Out
cs_CZ: Odhlášený

en: Logging
cs_CZ: Protokolování

en: Logs
cs_CZ: Protokoly

en: Manage all your 301 redirects and monitor 404 errors
cs_CZ: Správa všech přesměrování 301 a sledování chyb 404

en: Manual Install
cs_CZ: Manuální instalace

en: Manual Upgrade
cs_CZ: Manuální aktualizace

en: Match
cs_CZ: Shoda

en: Match Type
cs_CZ: Typ shody

en: Match against this browser referrer text
cs_CZ: Porovnat s tímto textem odkazu prohlížeče

en: Match against this browser user agent
cs_CZ: Shoda s uživatelským agentem tohoto prohlížeče

en: Matched Target
cs_CZ: Shodný cíl

en: Method
cs_CZ: Metoda

en: Mobile
cs_CZ: Mobilní

en: Modified Posts
cs_CZ: Upravené příspěvky

en: Module
cs_CZ: Modul

en: Monitor changes to %(type)s
cs_CZ: Sledování změn %(type)s

en: Monitor permalink changes in WordPress posts and pages
cs_CZ: Sledování změn permalinků v příspěvcích a stránkách WordPress

en: More powerful URL matching, including {{regular}}regular expressions{{/regular}}, and {{other}}other conditions{{/other}}
cs_CZ: Výkonnější porovnávání URL, včetně {{regulárních}}regulárních výrazů {{{/regulárních}} a {{jiných}}dalších podmínek {{{/jiných}}.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Need help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: Need to search and replace?
cs_CZ: Potřebujete vyhledávat a nahrazovat?

en: Never accessed
cs_CZ: Nikdy nepřistupováno

en: Never cache
cs_CZ: Nikdy neukládejte do mezipaměti

en: Newsletter
cs_CZ: Odběr novinek

en: Next page
cs_CZ: Další stránka

en: Nginx redirects
cs_CZ: Přesměrování Nginx

en: Nginx rewrite rules
cs_CZ: Pravidla přepisu Nginx

en: No IP logging
cs_CZ: Žádné protokolování IP

en: No aliases
cs_CZ: Žádné aliasy

en: No details are known for this address.
cs_CZ: Pro tuto adresu nejsou známy žádné podrobnosti.

en: No grouping
cs_CZ: Žádné seskupení

en: No headers
cs_CZ: Žádné hlavičky

en: No logs
cs_CZ: Žádné protokoly

en: No results
cs_CZ: Žádné výsledky

en: No valid groups, so you will not be able to create any redirects
cs_CZ: Žádné platné skupiny, takže nebude možné vytvořit žádné přesměrování.

en: No! Don't delete the plugin
cs_CZ: Ne! Neodstraňujte zásuvný modul

en: Not accessed in last month
cs_CZ: Nepřistupováno za poslední měsíc

en: Not accessed in last year
cs_CZ: V posledním roce nebyl proveden přístup

en: Not using Redirection
cs_CZ: Nepoužívá přesměrování

en: Note it is your responsibility to pass HTTP headers to PHP. Please contact your hosting provider for support about this.
cs_CZ: Všimněte si, že je vaší odpovědností předat PHP hlavičky HTTP. V této věci se obraťte na svého poskytovatele hostingu, který vám poskytne podporu.

en: Note that some HTTP headers are set by your server and cannot be changed.
cs_CZ: Všimněte si, že některé hlavičky HTTP jsou nastaveny vaším serverem a nelze je změnit.

en: Note that you will need to set the Apache module path in your Redirection options.
cs_CZ: Všimněte si, že v možnostech přesměrování musíte nastavit cestu k modulu Apache.

en: Once deleted your redirections will stop working. If they appear to continue working then please clear your browser cache.
cs_CZ: Po odstranění přestanou vaše přesměrování fungovat. Pokud se zdá, že fungují i nadále, vymažte prosím mezipaměť prohlížeče.

en: Only the 404 page type is currently supported.
cs_CZ: V současné době je podporován pouze typ stránky 404.

en: Operating System
cs_CZ: Operační systém

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Options on this page can cause problems if used incorrectly. You can {{link}}temporarily disable them{{/link}} to make changes.
cs_CZ: Možnosti na této stránce mohou při nesprávném použití způsobit problémy. Můžete je {{odkaz}}dočasně vypnout {{{/link}} a provést změny.

en: Other
cs_CZ: Další

en: Page Type
cs_CZ: Typ stránky

en: Pass - as ignore, but also copies the query parameters to the target
cs_CZ: Předat - jako ignorovat, ale také zkopíruje parametry dotazu do cíle

en: Pass-through
cs_CZ: Průchozí

en: Plain
cs_CZ: Prostý

en: Please check the {{link}}support site{{/link}} before proceeding further.
cs_CZ: Než budete pokračovat, podívejte se prosím na {{odkaz}}stránky podpory{{odkaz}}.

en: Please clear your browser cache and reload this page.
cs_CZ: Vymažte prosím mezipaměť prohlížeče a načtěte tuto stránku znovu.

en: Please complete your <a href="%s">Redirection setup</a> to activate the plugin.
cs_CZ: Dokončete prosím <a href="%s">Nastavení přesměrování</a> pro aktivaci zásuvného modulu.

en: Please do not try and redirect all your 404s - this is not a good thing to do.
cs_CZ: Nepokoušejte se prosím přesměrovat všechny 404 - není to dobré.

en: Please enable JavaScript
cs_CZ: Povolte prosím JavaScript

en: Please make a backup of your Redirection data: {{download}}downloading a backup{{/download}}. If you experience any issues you can import this back into Redirection.
cs_CZ: Vytvořte si prosím zálohu dat přesměrování: {{Stáhnout}}Stažení zálohy{{/stáhnout}}. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, můžete je importovat zpět do Redirection.

en: Please note that Redirection requires the WordPress REST API to be enabled. If you have disabled this then you won't be able to use Redirection
cs_CZ: Upozorňujeme, že přesměrování vyžaduje, aby bylo povoleno rozhraní WordPress REST API. Pokud jste toto rozhraní zakázali, nebudete moci přesměrování používat.

en: Please note that any support is provide on as-time-is-available basis and is not guaranteed. I do not provide paid support.
cs_CZ: Upozorňujeme, že veškerá podpora je poskytována podle časové dostupnosti a není zaručena. Neposkytuji placenou podporu.

en: Please remain on this page until complete.
cs_CZ: Zůstaňte na této stránce až do dokončení.

en: Please review your data and try again.
cs_CZ: Zkontrolujte svá data a zkuste to znovu.

en: Please see the <a href="https://redirection.me/support/problems/">list of common problems</a>.
cs_CZ: Podívejte se prosím na <a href="https://redirection.me/support/problems/">seznam běžných problémů</a>.

en: Please upgrade your database
cs_CZ: Upgradujte prosím databázi

en: Please wait, importing.
cs_CZ: Vyčkejte, probíhá import.

en: Plugin Debug
cs_CZ: Ladění zásuvného modulu

en: Plugin Importers
cs_CZ: Importéři zásuvných modulů

en: Plugin Status
cs_CZ: Stav zásuvného modulu

en: Plugin Support
cs_CZ: Podpora zásuvných modulů

en: Pos
cs_CZ: Pozice

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Possible cause
cs_CZ: Možná příčina

en: Post monitor group is invalid
cs_CZ: Skupina monitorů příspěvků je neplatná

en: Post monitor group is valid
cs_CZ: Skupina monitorů příspěvků je platná

en: Pre-defined
cs_CZ: Předdefinované

en: Preferred domain
cs_CZ: Preferovaná doména

en: Prev page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: Problem
cs_CZ: Problém

en: Progress: %(complete)d$
cs_CZ: Průběh: %(complete)d$

en: Query Parameters
cs_CZ: Parametry dotazu

en: REST API
cs_CZ: ROZHRANÍ API REST

en: Raw REST API
cs_CZ: Nezpracované rozhraní REST API

en: Read this REST API guide for more information.
cs_CZ: Další informace naleznete v tomto průvodci REST API.

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrovat

en: Redirect All
cs_CZ: Přesměrovat vše

en: Redirect By
cs_CZ: Přesměrování podle

en: Redirect Cache
cs_CZ: Přesměrování do mezipaměti

en: Redirect Logs
cs_CZ: Logy přesměrování

en: Redirect Source
cs_CZ: Zdroj přesměrování

en: Redirect Tester
cs_CZ: Tester přesměrování

en: Redirect to URL
cs_CZ: Přesměrovat na URL

en: Redirect to random post
cs_CZ: Přesměrovat na náhodný příspěvek

en: Redirection Support
cs_CZ: Podpora pro Redirection

en: Redirection communicates with WordPress through the WordPress REST API. This is a standard part of WordPress, and you will experience problems if you cannot use it.
cs_CZ: Přesměrování komunikuje se systémem WordPress prostřednictvím rozhraní WordPress REST API. Jedná se o standardní součást WordPressu, a pokud ji nebudete moci používat, dojde k problémům.

en: Redirection database needs upgrading
cs_CZ: Databázi přesměrování je třeba aktualizovat

en: Redirection is designed to be used on sites with a few redirects to sites with thousands of redirects.
cs_CZ: Přesměrování je určeno k použití na webech s několika přesměrováními na weby s tisíci přesměrováními.

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely! It has required a great deal of time and effort to develop and you can help support this development by {{strong}}making a small donation{{/strong}}.
cs_CZ: Přesměrování je k dispozici zdarma - život je báječný a krásný! Jeho vývoj si vyžádal spoustu času a úsilí a vy můžete tento vývoj podpořit tím, že {{strong}}přispějete malým darem {{/strong}}.

en: Redirection is not working. Try clearing your browser cache and reloading this page.
cs_CZ: Přesměrování nefunguje. Zkuste vymazat mezipaměť prohlížeče a znovu načíst tuto stránku.

en: Redirection requires WordPress v%1$1s, you are using v%2$2s - please update your WordPress
cs_CZ: Přesměrování vyžaduje WordPress v%1$1s, používáte v%2$2s - aktualizujte prosím svůj WordPress.

en: Redirection saved
cs_CZ: Uložené přesměrování

en: Redirection stores data in your database and sometimes this needs upgrading. Your database is at version {{strong}}%(current)s{{/strong}} and the latest is {{strong}}%(latest)s{{/strong}}.
cs_CZ: Redirection ukládá data do vaší databáze a tu je někdy potřeba aktualizovat. Vaše databáze má verzi {{strong}}%(current)s{{/strong}} a nejnovější je {{strong}}%(latest)s{{/strong}}.

en: Redirection stores no user identifiable information other than what is configured above. It is your responsibility to ensure your site meets any applicable {{link}}privacy requirements{{/link}}.
cs_CZ: Přesměrování neukládá žádné jiné informace identifikující uživatele než ty, které jsou nakonfigurovány výše. Je vaší odpovědností zajistit, aby vaše stránky splňovaly všechny příslušné {{odkaz}}požadavky na ochranu osobních údajů {{{/link}}.

en: Redirection uses the {{link}}WordPress REST API{{/link}} to communicate with WordPress. This is enabled and working by default. Sometimes the REST API is blocked by:
cs_CZ: Přesměrování používá {{link}}WordPress REST API{{/link}} ke komunikaci s WordPressem. To je ve výchozím nastavení povoleno a funguje. Někdy je rozhraní REST API blokováno:

en: Redirection's database needs to be updated - <a href="%1$1s">click to update</a>.
cs_CZ: Databázi přesměrování je třeba aktualizovat - <a href="%1$1s">klikněte pro aktualizaci</a>.

en: Redirections
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirects
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirects added to an Apache group can be saved to an {{code}}.htaccess{{/code}} file by adding the full path here. For reference, your WordPress is installed to {{code}}%(installed)s{{/code}}.
cs_CZ: Přesměrování přidaná do skupiny Apache lze uložit do souboru {{kód}}.htaccess{{/code}} přidáním celé cesty sem. Pro informaci, váš WordPress je nainstalován do {{code}}%(installed)s{{/code}}.

en: Redirects with invalid groups detected
cs_CZ: Zjištěna přesměrování s neplatnými skupinami

en: Regular Expression
cs_CZ: Regulární výraz

en: Relative REST API
cs_CZ: Relativní rozhraní REST API

en: Reload the page - your current session is old.
cs_CZ: Znovu načtěte stránku - vaše aktuální relace je stará.

en: Relocate Site
cs_CZ: Přemístit web

en: Relocate to domain
cs_CZ: Přesměrování na doménu

en: Remember to enable the "regex" option if this is a regular expression.
cs_CZ: Nezapomeňte povolit volbu "regex", pokud se jedná o regulární výraz.

en: Remove www from domain - {{code}}%(siteWWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
cs_CZ: Odstranění www z domény - {{code}}%(siteWW)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: Request Headers
cs_CZ: Záhlaví požadavku

en: Reset hits
cs_CZ: Obnovit zásahy

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save changes to this group
cs_CZ: Uložení změn v této skupině

en: Saving...
cs_CZ: Uložení...

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search IP
cs_CZ: IP adresa pro vyhledávání

en: Search URL
cs_CZ: Vyhledat URL

en: Search domain
cs_CZ: Vyhledat doménu

en: Search referrer
cs_CZ: Odkazující vyhledávač

en: Search target URL
cs_CZ: Cílová adresa URL pro vyhledávání

en: Search title
cs_CZ: Název vyhledávání

en: Search user agent
cs_CZ: Agent uživatele pro vyhledávání

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
cs_CZ: Výběrem této možnosti dojde k odstranění všech přesměrování, logů a všech nastavení, spojených s pluginem Redirection. Tyto změny není možné vzít zpět, ujistěte se, že víte, co děláte.

en: Setting up Redirection
cs_CZ: Nastavení přesměrování

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved
cs_CZ: Uložená nastavení

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show Full
cs_CZ: Zobrazit úplně

en: Show Problems
cs_CZ: Zobrazit problémy

en: Show advanced options
cs_CZ: Zobrazit rozšířené možnosti

en: Show debug
cs_CZ: Zobrazit ladění

en: Sign up for the tiny Redirection newsletter - a low volume newsletter about new features and changes to the plugin. Ideal if you want to test beta changes before release.
cs_CZ: Přihlaste se k odběru drobného newsletteru Redirection - nízkoobjemového zpravodaje o nových funkcích a změnách v pluginu. Ideální, pokud chcete testovat beta verze změn před vydáním.

en: Site
cs_CZ: Web

en: Site Aliases
cs_CZ: Aliasy webu

en: Site and home URL are inconsistent. Please correct from your Settings > General page: %1$1s is not %2$2s
cs_CZ: Adresa webu a domovská adresa URL jsou nekonzistentní. Prosíme o opravu na stránce Nastavení > Obecné: %1$1s není %2$2s.

en: Site and home are consistent
cs_CZ: Stránka a domovská stránka jsou konzistentní

en: Site and home protocol
cs_CZ: Web a domovský protokol

en: Site headers are added across your site, including redirects. Redirect headers are only added to redirects.
cs_CZ: Hlavičky webu jsou přidány na celém webu, včetně přesměrování. Hlavičky přesměrování se přidávají pouze k přesměrováním.

en: Skip this stage
cs_CZ: Přeskočit tuto fázi

en: Some features you may find useful are
cs_CZ: Některé funkce, které se vám mohou hodit, jsou

en: Some other plugin that blocks the REST API
cs_CZ: Některé další zásuvné moduly, které blokují rozhraní REST API

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
cs_CZ: Některé servery mohou být nakonfigurovány tak, aby servírovaly zdroje souborů přímo, což brání vzniku přesměrování.

en: Something else other than Redirection is redirecting this URL.
cs_CZ: Tuto adresu URL přesměrovává něco jiného než přesměrování.

en: Something went wrong obtaining this information
cs_CZ: Při získávání těchto informací se něco pokazilo

en: Something went wrong when installing Redirection.
cs_CZ: Při instalaci Redirection se něco pokazilo.

en: Something went wrong when upgrading Redirection.
cs_CZ: Něco se pokazilo při aktualizaci Redirection.

en: Something went wrong 🙁
cs_CZ: Něco se pokazilo 🙁

en: Sometimes your browser can cache a URL, making it hard to know if it's working as expected. Use this to check a URL to see how it is really redirecting.
cs_CZ: Někdy může prohlížeč uložit adresu URL do mezipaměti, takže je obtížné zjistit, zda funguje podle očekávání. Pomocí této funkce můžete zkontrolovat adresu URL a zjistit, jak se skutečně přesměrovává.

en: Sorry, something went wrong loading the data - please try again
cs_CZ: Omlouváme se, něco se pokazilo při načítání dat - zkuste to prosím znovu

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Source URL
cs_CZ: Zdrojová URL

en: Standard Display
cs_CZ: Standardní zobrazení

en: Start Setup
cs_CZ: Spustit nastavení

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Stop upgrade
cs_CZ: Zastavit upgrade

en: Store IP information for redirects and 404 errors.
cs_CZ: Ukládání informací o IP pro přesměrování a chyby 404.

en: Storing logs for redirects and 404s will allow you to see what is happening on your site. This will increase your database storage requirements.
cs_CZ: Ukládání záznamů pro přesměrování a chyby 404 vám umožní zjistit, co se na vašem webu děje. Tím se zvýší vaše nároky na ukládání dat do databáze.

en: Storing the IP address allows you to perform additional log actions. Note that you will need to adhere to local laws regarding the collection of data (for example GDPR).
cs_CZ: Uložení IP adresy umožňuje provádět další akce protokolu. Upozorňujeme, že budete muset dodržovat místní zákony týkající se shromažďování údajů (například GDPR).

en: Summary
cs_CZ: Shrnutí

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support 💰
cs_CZ: Podpora 💰

en: Switch to this API
cs_CZ: Přepnout na toto API

en: Table "%s" is missing
cs_CZ: Chybí tabulka "%s"

en: Take a look at the {{link}}plugin status{{/link}}. It may be able to identify and "magic fix" the problem.
cs_CZ: Podívejte se na stav {{odkaz}}pluginu{{/link}}. Může být schopen identifikovat a "kouzelně opravit" problém.

en: Target
cs_CZ: Cíl

en: Target URL
cs_CZ: Cílová adresa URL

en: Target URL when matched (empty to ignore)
cs_CZ: Cílová adresa URL při shodě (prázdná pro ignorování)

en: Target URL when not matched (empty to ignore)
cs_CZ: Cílová adresa URL, když neodpovídá (prázdná pro ignorování)

en: Testing - %s$
cs_CZ: Testování - %s$

en: Thank you for installing and using Redirection v%(version)s. This plugin will allow you to manage 301 redirections, keep track of 404 errors, and improve your site, with no knowledge of Apache or Nginx needed.
cs_CZ: Děkujeme, že jste si nainstalovali a používáte Redirection v%(version)s. Tento plugin vám umožní spravovat přesměrování 301, sledovat chyby 404 a vylepšovat vaše stránky, aniž byste potřebovali znalosti Apache nebo Nginx.

en: Thanks for subscribing! {{a}}Click here{{/a}} if you need to return to your subscription.
cs_CZ: Děkujeme za přihlášení k odběru! {{a}}Pokud se chcete vrátit k odběru, klikněte zde{{/a}}.

en: That's all there is to it - you are now redirecting! Note that the above is just an example.
cs_CZ: To je vše - nyní můžete přesměrovávat! Všimněte si, že výše uvedené je pouze příklad.

en: The companion plugin Search Regex allows you to search and replace data on your site. It also supports Redirection, and is handy if you want to bulk update a lot of redirects.
cs_CZ: Doprovodný doplněk Search Regex umožňuje vyhledávat a nahrazovat data na webu. Podporuje také přesměrování a hodí se, pokud chcete hromadně aktualizovat velké množství přesměrování.

en: The following plugins have been detected.
cs_CZ: Byly zjištěny následující pluginy.

en: The following redirect plugins were detected on your site and can be imported from.
cs_CZ: Na vašem webu byly zjištěny následující pluginy přesměrování, ze kterých je možné importovat.

en: The following tables are missing:
cs_CZ: Chybí následující tabulky:

en: The relative URL you want to redirect from
cs_CZ: Relativní adresa URL, ze které chcete přesměrovat

en: The source URL should probably start with a {{code}}/{{/code}}
cs_CZ: Zdrojová adresa URL by pravděpodobně měla začínat znakem {{code}}/{{/code}}.

en: The target URL you want to redirect, or auto-complete on post name or permalink.
cs_CZ: Cílová adresa URL, kterou chcete přesměrovat, nebo automatické doplnění na název příspěvku nebo trvalý odkaz.

en: There are some problems connecting to your REST API. It is not necessary to fix these problems and the plugin is able to work.
cs_CZ: Došlo k problémům s připojením k vašemu rozhraní REST API. Tyto problémy není nutné opravovat a zásuvný modul je schopen fungovat.

en: There was a problem making a request to your site. This could indicate you provided data that did not match requirements, or that the plugin sent a bad request.
cs_CZ: Při zadávání požadavku na váš web došlo k problému. To může znamenat, že jste zadali data, která neodpovídají požadavkům, nebo že zásuvný modul odeslal špatný požadavek.

en: These are some options you may want to enable now. They can be changed at any time.
cs_CZ: Toto jsou některé možnosti, které byste nyní mohli chtít povolit. Můžete je kdykoli změnit.

en: This could be a security plugin, or your server is out of memory or has an external error. Please check your server error log
cs_CZ: Může se jednat o bezpečnostní doplněk nebo o nedostatek paměti vašeho serveru či externí chybu. Zkontrolujte prosím protokol o chybách serveru

en: This information is provided for debugging purposes. Be careful making any changes.
cs_CZ: Tato informace je poskytována pro účely ladění. Buďte opatrní při provádění jakýchkoli změn.

en: This is an IP from a private network. This means it is located inside a home or business network and no more information can be displayed.
cs_CZ: Jedná se o IP z privátní sítě. To znamená, že se nachází uvnitř domácí nebo firemní sítě a nelze zobrazit žádné další informace.

en: This is usually fixed by doing one of the following:
cs_CZ: Obvykle se to opraví provedením jedné z následujících akcí:

en: This may be caused by another plugin - look at your browser's error console for more details.
cs_CZ: Může to být způsobeno jiným doplňkem - podívejte se do chybové konzoly prohlížeče, kde najdete další podrobnosti.

en: This will be converted to a server redirect for the domain {{code}}%(server)s{{/code}}.
cs_CZ: To bude převedeno na přesměrování serveru pro doménu {{code}}%(server)s{{/code}}.

en: Timezone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Title
cs_CZ: Název

en: To prevent a greedy regular expression you can use {{code}}^{{/code}} to anchor it to the start of the URL. For example: {{code}}%(example)s{{/code}}
cs_CZ: Chcete-li zabránit nenasytnému regulárnímu výrazu, můžete jej pomocí {{code}}^{{/code}} ukotvit na začátek adresy URL. Například: {{code}}%(example)s{{/code}}

en: Total redirects imported:
cs_CZ: Celkový počet importovaných přesměrování:

en: Track redirect hits and date of last access. Contains no user information.
cs_CZ: Sledujte návštěvy přesměrování a datum posledního přístupu. Neobsahuje žádné informace o uživateli.

en: Trash
cs_CZ: Odpadkový koš

en: Try again
cs_CZ: Zkusit znovu

en: Two months
cs_CZ: Dva měsíce

en: URL Monitor
cs_CZ: Sledování URL

en: URL Monitor Changes
cs_CZ: Změny v monitoru URL

en: URL and HTTP header
cs_CZ: URL a hlavička HTTP

en: URL and IP
cs_CZ: URL a IP

en: URL and WordPress page type
cs_CZ: URL a typ stránky WordPress

en: URL and cookie
cs_CZ: Adresa URL a soubor cookie

en: URL and custom filter
cs_CZ: Adresa URL a vlastní filtr

en: URL and language
cs_CZ: Adresa URL a jazyk

en: URL and login status
cs_CZ: URL a přihlášení

en: URL and referrer
cs_CZ: URL a referrer

en: URL and role/capability
cs_CZ: URL a role/schopnost

en: URL and server
cs_CZ: Adresa URL a server

en: URL and user agent
cs_CZ: URL a user agent

en: URL is being redirected with Redirection
cs_CZ: Adresa URL je přesměrována pomocí přesměrování

en: URL is not being redirected with Redirection
cs_CZ: Adresa URL není přesměrována pomocí funkce Přesměrování

en: URL match
cs_CZ: Shoda URL

en: URL only
cs_CZ: Pouze adresa URL

en: URL options
cs_CZ: Možnosti URL

en: URL options / Regex
cs_CZ: Možnosti URL / Regex

en: Unable to load Redirection
cs_CZ: Nelze načíst přesměrování

en: Unable to load Redirection ☹️
cs_CZ: Nelze načíst přesměrování ☹️

en: Unable to load details
cs_CZ: Nelze načíst podrobnosti

en: Unable to make request due to browser security. This is typically because your WordPress and Site URL settings are inconsistent, or the request was blocked by your site CORS policy.
cs_CZ: Nelze provést požadavek z důvodu zabezpečení prohlížeče. Důvodem je obvykle nekonzistentní nastavení adres URL systému WordPress a webu nebo zablokování požadavku zásadami CORS webu.

en: Unable to save .htaccess file
cs_CZ: Nelze uložit soubor .htaccess

en: Unavailable
cs_CZ: Nedostupné

en: Unknown Useragent
cs_CZ: Neznámý Useragent

en: Unmatched Target
cs_CZ: Neshodný cíl

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Upgrade Database
cs_CZ: Upgradovat databázi

en: Upgrade Required
cs_CZ: Je nutná aktualizace

en: Upgrading Redirection
cs_CZ: Aktualizace přesměrování

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Use groups to organise your redirects. Groups are assigned to a module, which affects how the redirects in that group work. If you are unsure then stick to the WordPress module.
cs_CZ: Použijte skupiny k organizaci přesměrování. Skupiny jsou přiřazeny k modulu, který ovlivňuje, jak přesměrování v dané skupině fungují. Pokud si nejste jisti, držte se modulu WordPress.

en: Used to auto-generate a URL if no URL is given. Use the special tags {{code}}$dec${{/code}} or {{code}}$hex${{/code}} to insert a unique ID instead
cs_CZ: Slouží k automatickému generování adresy URL, pokud není zadána žádná adresa URL. Pro vložení jedinečného ID místo něj použijte speciální značky {{code}}$dec${{/code}} nebo {{code}}$hex${{/code}}.

en: Useragent Error
cs_CZ: Chyba Useragent

en: Using Redirection
cs_CZ: Používání přesměrování

en: Valid groups
cs_CZ: Platné skupiny

en: Valid groups detected
cs_CZ: Zjištěny platné skupiny

en: Valid redirect group
cs_CZ: Platná skupina přesměrování

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Values
cs_CZ: Hodnoty

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Data
cs_CZ: Zobrazit data

en: View Redirect
cs_CZ: Zobrazit přesměrování

en: View Redirects
cs_CZ: Zobrazit přesměrování

en: View notice
cs_CZ: Zobrazit oznámení

en: Want to keep up to date with changes to Redirection?
cs_CZ: Chcete být informováni o změnách v aplikaci Přesměrování?

en: Want to redirect the entire site? Enter a domain to redirect everything, except WordPress login and admin. Enabling this option will disable any site aliases or canonical settings.
cs_CZ: Chcete přesměrovat celý web? Zadejte doménu, na kterou se přesměruje vše kromě přihlášení do WordPressu a administrace. Povolením této možnosti se vypnou všechny aliasy webu nebo nastavení kanonických odkazů.

en: Welcome to Redirection 🚀🎉
cs_CZ: Vítejte v aplikaci Přesměrování 🚀🎉

en: What do I do next?
cs_CZ: Co mám dělat dál?

en: What's next?
cs_CZ: Co bude následovat?

en: When matched
cs_CZ: Při shodě

en: When ready please press the button to continue.
cs_CZ: Až budete připraveni, pokračujte stisknutím tlačítka .

en: WordPress REST API
cs_CZ: Rozhraní WordPress REST API

en: WordPress automatically creates redirects when you change a post URL. Importing these into Redirection will allow you to manage and monitor them.
cs_CZ: WordPress automaticky vytváří přesměrování, pokud změníte URL příspěvku. Jejich importování do pluginu Redirection vám umožní jejich správu a monitorování.

en: WordPress did not return a response. This could mean an error occurred or that the request was blocked. Please check your server error_log.
cs_CZ: WordPress nevrátil odpověď. To může znamenat, že došlo k chybě nebo že byl požadavek zablokován. Zkontrolujte prosím chybový_log vašeho serveru.

en: WordPress filter name
cs_CZ: Název filtru WordPress

en: WordPress permalink structures do not work in normal URLs. Please use a regular expression.
cs_CZ: Struktury trvalých odkazů ve WordPressu nefungují v běžných adresách URL. Použijte prosím regulární výraz.

en: WordPress redirects
cs_CZ: Přesměrování WordPress

en: WordPress returned an unexpected message. This could be a PHP error from another plugin, or data inserted by your theme.
cs_CZ: WordPress vrátil neočekávanou zprávu. Může to být chyba PHP z jiného pluginu nebo data vložená vaší šablonou.

en: Working but some issues
cs_CZ: Funguje, ale jsou s ním nějaké problémy

en: Working!
cs_CZ: Funguje!

en: Yes! Delete the plugin
cs_CZ: Ano! Odstraňte zásuvný modul

en: You are using an old or cached session
cs_CZ: Používáte starou relaci nebo relaci v mezipaměti.

en: You can find full documentation about using Redirection on the <a href="%s" target="_blank">redirection.me</a> support site.
cs_CZ: Úplnou dokumentaci o používání přesměrování najdete na <a href="%s" target="_blank">stránce podpory redirection.me</a>.

en: You get useful software and I get to carry on making it better.
cs_CZ: Vy získáte užitečný software a já budu moci pokračovat v jeho vylepšování.

en: You have different URLs configured on your WordPress Settings > General page, which is usually an indication of a misconfiguration, and it can cause problems with the REST API. Please review your settings.
cs_CZ: Na stránce Nastavení WordPressu > Obecné máte nakonfigurovány různé adresy URL, což obvykle svědčí o chybné konfiguraci a může to způsobit problémy s rozhraním REST API. Zkontrolujte prosím své nastavení.

en: You should update your site URL to match your canonical settings: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}
cs_CZ: Měli byste aktualizovat adresu URL webu tak, aby odpovídala vašemu nastavení kanonických odkazů: {{code}}%(current)s{{/code}} ⇒ {{code}}%(site)s{{/code}}

en: You will need at least one working REST API to continue.
cs_CZ: Abyste mohli pokračovat, budete potřebovat alespoň jedno funkční rozhraní REST API.

en: You will need to configure your system (DNS and server) to pass requests for these domains to this WordPress install.
cs_CZ: Budete muset nakonfigurovat svůj systém (DNS a server) tak, aby předával požadavky na tyto domény této instalaci WordPress.

en: You've supported this plugin - thank you!
cs_CZ: Děkujeme, že jste podpořili tento plugin!

en: Your REST API is being redirected. Please remove the redirection for the API.
cs_CZ: Vaše rozhraní REST API je přesměrováno. Odstraňte prosím přesměrování pro rozhraní API.

en: Your REST API is not working and the plugin will not be able to continue until this is fixed.
cs_CZ: Vaše rozhraní REST API nefunguje a zásuvný modul nebude moci pokračovat, dokud to nebude opraveno.

en: Your REST API is probably being blocked by a security plugin. Please disable this, or configure it to allow REST API requests.
cs_CZ: Vaše rozhraní REST API je pravděpodobně blokováno bezpečnostním pluginem. Zakažte jej nebo jej nakonfigurujte tak, aby povoloval požadavky REST API.

en: Your REST API is returning a 404 page. This is almost certainly an external plugin or server configuration issue.
cs_CZ: Vaše rozhraní REST API vrací stránku 404. Téměř jistě se jedná o problém s externím zásuvným modulem nebo konfigurací serveru.

en: Your URL appears to contain a domain inside the path: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Did you mean to use {{code}}%(absolute)s{{/code}} instead?
cs_CZ: Vaše adresa URL se zobrazuje tak, že obsahuje doménu uvnitř cesty: {{code}}%(relative)s{{/code}}. Chtěli jste místo toho použít {{code}}%(absolute)s{{/code}}?

en: Your URL is cached and the cache may need to be cleared.
cs_CZ: Adresa URL je uložena v mezipaměti a je možné, že bude nutné mezipaměť vymazat.

en: Your WordPress REST API has been disabled. You will need to enable it to continue.
cs_CZ: Rozhraní WordPress REST API bylo zakázáno. Chcete-li pokračovat, musíte jej povolit.

en: Your admin pages are being cached. Clear this cache and try again. There may be multiple caches involved.
cs_CZ: Stránky správce se ukládají do mezipaměti. Vymažte tuto mezipaměť a zkuste to znovu. Může se jednat o více mezipamětí.

en: Your database does not need updating to %s.
cs_CZ: Vaši databázi není třeba aktualizovat na %s.

en: Your email address:
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa:

en: Your server configuration is blocking access to the REST API. You will need to fix this.
cs_CZ: Konfigurace vašeho serveru blokuje přístup k rozhraní REST API. Budete to muset opravit.

en: Your server has rejected the request for being too big. You will need to reconfigure it to continue.
cs_CZ: Váš server odmítl požadavek pro jeho příliš velkou velikost. Abyste mohli pokračovat, musíte jej znovu nakonfigurovat.

en: Your source is the same as a target and this will create a loop. Leave a target blank if you do not want to take action.
cs_CZ: Váš zdroj je stejný jako cíl a tím se vytvoří smyčka. Pokud nechcete provést žádnou akci, ponechte cíl prázdný.

en: Your target URL contains the invalid character {{code}}%(invalid)s{{/code}}
cs_CZ: Vaše cílová adresa URL obsahuje neplatný znak {{code}}%(invalid)s{{/code}}.

en: Your target URL should be an absolute URL like {{code}}https://domain.com/%(url)s{{/code}} or start with a slash {{code}}/%(url)s{{/code}}.
cs_CZ: Vaše cílová adresa URL by měla být absolutní adresa URL, například {{code}}https://domain.com/%(url)s{{/code}} nebo začínat lomítkem {{code}}/%(url)s{{/code}}.

en: clearing your cache.
cs_CZ: vymazání mezipaměti.

en: of %(page)s
cs_CZ: %(stránek)

en: total =
cs_CZ: celkem =

en: with HTTP code
cs_CZ: s kódem HTTP

en: {{code}}%(status)d{{/code}} to {{code}}%(target)s{{/code}}
cs_CZ: {{code}}%(status)d{{/code}} na {{code}}%(target)s{{/code}}

en: {{code}}%(status)d{{/code}} to {{code}}%(url)s{{/code}}
cs_CZ: {{code}}%(status)d{{/code}} na {{code}}%(url)s{{/code}}

en: {{link}}Caching software{{/link}}, in particular Cloudflare, can cache the wrong thing. Try clearing all your caches.
cs_CZ: {{link}}Cachovací software{{/link}}, zejména Cloudflare, může cachovat špatně. Zkuste vymazat všechny mezipaměti.

en: {{link}}Import{{/link}} from .htaccess, CSV, and a variety of other plugins
cs_CZ: {{odkaz}}Import{{/link}} z .htaccess, CSV a řady dalších pluginů

en: {{link}}Monitor 404 errors{{/link}}, get detailed information about the visitor, and fix any problems
cs_CZ: {{link}}Monitorování chyb 404{{/link}}, získávání podrobných informací o návštěvníkovi a oprava případných problémů

en: {{link}}Please temporarily disable other plugins!{{/link}} This fixes so many problems.
cs_CZ: {{link}}Dočasně vypněte ostatní zásuvné moduly!{{/link}} Tím se vyřeší mnoho problémů.

en: {{link}}Read more about this.{{/link}}
cs_CZ: {{odkaz}}Přečtěte si o tom více.{{/link}}

en: {{strong}}CSV file format{{/strong}}: {{code}}source URL, target URL{{/code}} - and can be optionally followed with {{code}}regex, http code{{/code}} ({{code}}regex{{/code}} - 0 for no, 1 for yes).
cs_CZ: {{strong}}Formát souboru CSV{{/strong}}: {{code}}zdrojová URL, cílová URL{{/code}} - a volitelně může následovat {{code}}regex, http kód{{/code}}. ({{code}}regex{{/code}} - 0 pro ne, 1 pro ano).

en: {{strong}}Warning{{/strong}}: ensure your HTTPS is working before forcing a redirect.
cs_CZ: {{strong}}Upozornění{{/strong}}: Před vynucením přesměrování se ujistěte, že vaše HTTPS funguje.

en: ⚡️ Magic fix ⚡️
cs_CZ: ⚡️ Kouzelná oprava ⚡️
